Du likte eiendommen som tilbys for utleie eller fremleie, og interessen for denne typen eiendommer er ganske stor, ikke bare fra din side. I dette tilfellet arrangeres det en auksjon der alle kan tilby sin pris for dette objektet. Dets eier vil være den som tilbyr den høyeste prisen. Hvis du har en slik mulighet, kan du sende inn en søknad om deltagelse i auksjonen, hvis registrering vil ta deg litt tid.
Bruksanvisning
1
Inngå en innskuddsavtale som blir utført i din nærvær. Hvis du søker om deltakelse i auksjonen som individuell gründer, må du ha et generelt pass med et registreringsmerke, en kopi av den enkelte gründerbevis, en kopi av skattekontrollsertifikatet bekreftet av en notarius.
2
Gi pakken med dokumenter som er installert når du sender inn søknader om deltagelse i auksjonen. Den skal inneholde kopier av inngående dokumenter (et dokument om statlig registrering av en juridisk enhet, charteret til et selskap, etc.) hvis du vil delta i auksjonen som en juridisk enhet.
3
Fremlegge en kopi av skatteregistreringssertifikatet som er sertifisert av notarius publicus; en kopi bekreftet av selskapets sel eller den opprinnelige skriftlige avgjørelsen fra det relevante styringsorganet for erverv av eiendom; kopier som er stemplet eller originale dokumenter som bekrefter kompetansen til myndighetene og tjenestemennene til søkeren; informasjon om den russiske føderasjonens andel i en autorisert kapital i en juridisk enhet.
4
Foreta et innskudd til kontoen til organisasjonen som gjennomfører budgivningen, angi nummeret på innskuddsavtalen i betalingsordren. En søknad om deltagelse i auksjonen for et bestemt objekt kan kun sendes inn fra en person.
5
Ikke gjør rettelser i dokumentene, og fyll dem ikke med blyant. Alle avtalte korreksjoner må være notariserte. Signaturer og segl, samt detaljene og teksten til originaldokumentene, må være leselige og lesbare. Signaturene på hvert dokument må dekrypteres, dvs. Plasseringen, etternavnet og navnet til personen som signerte dokumentet er angitt. Du som søker er ansvarlig for nøyaktigheten av informasjonen og dokumentene som er gitt. Alle dokumenter som sendes inn for deltakelse i auksjonen av søkeren, vil ikke bli returnert etter at den er fullført.
Vær oppmerksom
Ikke gjør rettelser i dokumentene.
Nyttige råd
Forsikre alle kopier til notarius publicus.